FESTIWAL CYFRYZACJI

Znajdujesz się właśnie na specjalnej podstronie utworzonej w naszym serwisie specjalnie z okazji Festiwalu Cyfryzacji – imprezy organizowanej przez Fundację Digital Poland. Festiwal to największa polska inicjatywa informacyjno-edukacyjna. W tym roku, w ciągu 10 dni trwania festiwalu, dla uczestników przygotowano szereg atrakcji, aktywności, kursów, pokazów i wiele więcej. 

Idee Festiwalu są bliskie działalności Stowarzyszenia Robotyków SKALP dlatego też chętnie zaangażowaliśmy się we współudział w tej imprezie, dodając swoją cegiełkę. Uczestnikom proponujemy przede wszystkim skorzystanie z naszym zasobów edukacyjnych, kursów i szkoleń dostępnych na naszym kanale na platformie Youtube.

Kursy i szkolenia

Robot Operating System (cz. 1)

Robot Operating System (cz. 2)

Fusion 360 – wprowadzenie do modelowania

Prelekcje

Dominik Marszk “Europejska Robotyka kosmiczna”

Mateusz Dyrda “Duckietown czyli jak zacząć edukację o pojazdach autonomicznych”

Andrzej Reinke “Autonomiczne roboty – o co w tym chodzi”

Adam Strużyński “Roboty turniejowe to nie magia – podstawy ich budowy”

Noc Innowacji – Wirtualny Spacer

Dodatkowo, podczas “Nocy Innowacji” zapraszamy do premierowego spaceru po naszym nowo otwartym Laboratorium Robotycznym, projekcie zrealizowanym wraz z Digital Innowation Hub dih4.ai na terenie Gdańskiego Parku Naukowo-Technoogicznego. W trakcie spaceru oprowadzimy was po całym naszym warsztacie, pokażemy różne stanowiska i opowiemy jak wykorzystujemy nowoczesne maszyny do prototypowania. W trakcie spaceru dowiecie się także o co chodzi w projekcie dih4.ai i na czym polega koncepcja “Przemysłu 4.0”. 

Strona wydarzenia Strona wydarzenia

Do zobaczenia w warsztacie!