WARSZTATY

Oferta warsztatów 2020:

8 LUTY 2020
WALENTYNKOWE LUTOWANIE


🏁 Bilety wyprzedane!

NOWA DATA WKRÓTCE
FUSION 360 + GENERATIVE DESIGN dla średniozaawansowanych

🚫 Nie ma jeszcze biletów na to wydarzenie.

NOWA DATA WKRÓTCE
Podstawy modelowania w ThinkerCad i druku 3D

🚫 Nie ma jeszcze biletów na to wydarzenie.

NOWA DATA WKRÓTCE
INTELIGENTNA DONICZKA Z ARDUINO

🚫 Nie ma jeszcze biletów na to wydarzenie.

UWAGA!
W związku z pandemią koronawirusa wstrzymujemy warsztaty i szkolenia do odwołania. Wszelkie szczegółowe informacje pojawiają się na naszym fb. Obiecujemy, że wrócimy z zajęciami najszybciej jak to możliwe! Tymczasem #niemazyciasarobotywdomku i zachęcamy do oglądania naszego kursu ROS na YT.

Kursy internetowe

Oprócz warsztatów stacjonarnych prowadzimy również kanał na YouTube, gdzie publikujemy darmowe kursy wideo. Można na nim znaleźć m. in. jedyny w Polsce komplementarny kurs Robot Operating System oraz Fusion 360.

Oferta warsztatów grupowych:

Dokładne terminy warsztatów uzależnione są od ilości chętnych osób i są ustalane indywidualnie podczas zapisów.
Zbierz znajomych i naucz się czegoś nowego. Zapraszamy!

WARSZTATY BUDOWY MINI ŁAZIKÓW:

Te warsztaty proponowane są bardziej zaawansowanym grupom uczestników lub dłuższemu cyklowi zajęć. Podczas warsztatów uczestnicy mają możliwość zbudowania mini łazika naszego projektu. Podczas zajęć przedstawiane są podstawy mechaniki, elektroniki, lutowania oraz druku 3D, a także omawiane są ciekawostki dotyczące prawdziwych łazików marsjańskich oraz kosmicznych misji. 

Czas trwania zajęć oraz koszt jest ustalany indywidualnie w zależności od umiejętności i wieku grupy. Więcej informacji: info@srskalp.pl lub na fb

MÓJ PIERWSZY ROBOT – ŚWIATŁOLUB:

Warsztaty na których zbudujesz swojego pierwszego robota. Chociaż skierowane są do młodszej grupy odbiorców, zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych. Skonstruujemy na nich prostego robota fototaksyjnego czyli takiego, który podąża za światłem. W ramach warsztatów dowiesz się jak działają analogowe roboty fototaksyjne, jak działa tranzystor oraz nauczysz się lutować.

Zapisy: Zbierz grupę i napisz do nas

na info@srskalp.pl lub na fb

LUTOWANIE:

Podczas warsztatów z lutowania nauczysz się jak używać lutownicy, poznasz różne technologie mocowania elementów na płytkach drukowanych, nauczysz się do czego służy chemia w lutowaniu oraz zlutujesz swoją pierwszą płytkę. Płytki edukacyjne zostały stworzone przez członków SR SKALP specjalnie na potrzeby szkolenia.

Zapisy: Zbierz grupę i napisz do nas na info@srskalp.pl

ARDUINO:

Podczas warsztatów dowiesz się czym jest Arduino, jak działa, jak wygląda środowisko do programowania Arduino oraz napiszesz pierwszy program na tę platformę. Od zera, bez niepotrzebnych trudnych słów i w jasny sposób rozpoczniesz przygodę z mikrokontrolerami.

Zapisy: Zbierz grupę i napisz do nas na info@srskalp.pl

MODELOWANIE I DRUK 3D

Podczas warsztatów zapoznasz się z podstawowymi konceptami oraz pojęciami związanymi z projektowaniem komputerowym (CAD) na przykładzie oprogramowania Fusion 360. Dwugodzinne szkolenie pozwoli Ci na swobodną pracę z programem. W ramach szkolenia dowiesz się min. co to szkic, złożenie a także poznasz możliwości do przeprowadzania analiz i symulacji w środowisku Fusion 360. Dodatkowo prowadzimy kompleksowe szkolenia z druku 3d – od modelu wirtualnego do wydruku, także dla dzieci z użyciem programu Thinkercad.

Zapisy: Zbierz grupę i napisz do nas na info@srskalp.pl

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów. Każde z opisanych zajęć możemy zorganizować dla grupy powyżej 6 osób. Koszta warsztatów ustalane są indywidualnie w zależności od liczebności grupy, lokalizacji oraz wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do nawet najbardziej wymagających grup. Serdecznie zapraszamy do kontaktu na info@srskalp.pl.

Galeria z naszych zajęć