BBR

To wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, łączące turniej robotyki amatorskiej, konferencję, 40-godzinny robohackathon oraz pokazy robotyczne. Co roku wydarzenie przyciąga ponad 200 uczestników i tysiące odwiedzających. Turniej odbywa się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i trwa nieprzerwanie przez 3 dni. Organizatorzy dostarczają wiele godzin niezapomnianych emocji a nad organizacją i bezpieczeństwem wydarzenia czuwa nieprzerwanie ponad 60 organizatorów i wolontariuszy. Bądź z nami i przeżyj niezapomniane chwile!

STRONA WYDARZENIA

Pierwsza edycja turnieju w takiej formie odbyła się w dniach 25 – 27 maja 2018 roku w Gdańsku. Turniej zaprosił fanów robotyki i nowoczesnych technologii z całego kraju do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie gościł 184 zawodników i około 500 widzów.

Główną częścią wydarzenia jest turniej robotyki amatorskiej. Składa się on z 12 konkurencji zgrupowanych w 5 kategorii. Drugą częścią wydarzenia jest konferencja, która jest skierowana do europejskich konstruktorskich zespołów studenckich. Ostatnią częścią wydarzenia jest RoboHackathon, podczas którego drużyny konstruktorskie mając do swojej dyspozycji drukarki 3d, sprzęt elektroniczny i 40 godzin ciągłej pracy muszą zbudować zgodną z wymaganiami konstrukcję robota. Kończy się on finałową bitwą, gdzie zwycięża szybkość, spryt oraz wytrwałość.

Więcej informacji na stronie turnieju oraz na fb wyderzenia.

BBR 2019

BBR 2018

Wsparli nas: