Uczymy (w) Roboty

Uczymy (w) Roboty to projekt składający się z cyklu spotkań, warsztatów i akcji promocyjnych służących zwiększeniu zasięgu i poszerzeniu obszarów działalności naszej organizacji.

Pomysł na projekt powstał podczas serii spotkań z Marią Olszewską z MjjO, która opiekowała się naszą organizacją podczas warsztatów “Pierwsze kroki w foundraisingu” – cyklu szkoleń organizacji pozarządowych w pozyskiwaniu funduszy za pomocą fundraisingu finansowanych przez Miasto Gdańsk.

Skąd hasło Uczymy (w) Roboty? To nic innego jak nasza działalność w skrócie:

UCZYMY ROBOTY

poprzez rozwijanie umiejętności praktycznych w zakresie obsługi narzędzi i maszyn oraz dobrych nawyków bhp.

UCZYMY w ROBOTY

prowadząc warsztaty i szkolenia z nowoczesnych technologii, robotyki i dziedzin pokrewnych.

UCZYMY ROBOTY

prowadząc duże projekty w zakresie autonomii, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

UCZYMY ROBOTY

szerząc ideę wolontariatu i wspierając rozwój umiejętności miękkich przy organizacji wydarzeń, turniejów i konferencji.

Projekt Uczymy (w) Roboty miał na celu ujednolicanie naszych działań i poszerzenie ich zasięgu. Głównym celem stało się promowanie naszej działalności poza trójmiastem i rozszerzenie działań online tak, aby z naszych zasobów mogły korzystać także osoby spoza trójmiasta, które nie mają możliwości uczestniczyć w naszych projektach i warsztatach na miejscu. W ramach tych działań rozwijamy nasz kanał na YouTube oraz prowadzimy Newsletter, który pozwala na stałe śledzenie naszej działalności.

Prócz tego powstało nasze konto na Patronite, gdzie można wspierać działania Stowarzyszenia, a w zamian skorzystać z materiałów warsztatowych, zamkniętej grupy na fb czy zniżek na warsztaty. 

Zapraszamy do śledzenia i wspierania naszych działań!