KIM JESTEŚMY old

 

Stowarzyszenie Robotyków SKALP to interdyscyplinarna organizacja non profit, mająca na celu promocję robotyki, edukację związaną z nowoczesnymi technologiami oraz wspieranie społeczności w realizowaniu projektów związanych z m.in. robotyką i automatyką, nowoczesnymi metodami produkcji oraz przemysłem kosmicznym. Członkiem naszego stowarzyszenie może zostać każdy. Zrzeszamy zarówno inżynierów i hobbystów jak i artystów, grafików oraz prawników. Jedynym koniecznym elementem jest chęć rozwoju i zainteresowanie.

Obecnie członkowie SR SKALP realizują następujące projekty:

– Organizacja największego na pomorzu turnieju robotycznego “Bałtyckie Bitwy Robotów”

– Budowa stacji radiowej do nasłuchu satelitów 

-Warsztaty z nauki lutowania, programowania i modelowania 3D

-Budowa makiety autonomicznego miasta na bazie projektu Duckie Town

Jako Stowarzyszenie posiadamy własną przestrzeń warsztatową. Staramy się również wspierać ambitne projekty udostępniając zespołom przestrzeń do pracy, wiedzę i doświadczenie naszych członków. Zadania które chcemy realizować stają się coraz bardziej wymagające. Konieczność utrzymania warsztatu oraz inwestycji w jego rozwój, jak również koszty związane z realizacją projektów wymuszają na nas zachowanie płynności finansowej. Dlatego też aktywnie poszukujemy partnerów wspierających naszą inicjatywę.

Jako Stowarzyszenie robotyków stawiamy sobie niełatwy cel: stworzyć przestrzeń, w której kreatywne osoby będą mogły się rozwijać wraz ze swoimi projektami. Miejsce spotkania oraz wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli najróżniejszych dziedzin.W końcu przestrzeń która będzie wprowadzała młode osoby w zawiłości związane z nowoczesnymi technologiami.

W razie zainteresowania lub chęci współpracy prosimy o kontakt, chętnie udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na wszystkie pytania.

Tu znajdziesz STATUT naszego stowarzyszenia

NASZ ZARZĄD

Avatar

Prezes
Mateusz Dyrda
Avatar

Wiceprezes
Weronika Narloch
Avatar

Sekretarz
Adam Strużyński

Avatar

Skarbnik
Patrycja Matejek

 

Wesprzyj nas!

Budujemy roboty, programujemy i szkolimy. I chcemy wszystko robić lepiej i więcej. Zainteresowany? Zostań naszym Patronem Patronite i poznaj nas bliżej 😉

Jeśli podoba Ci się nasza działalność i chcesz nas wesprzeć poza kampanią Patronite możesz wpłacić darowiznę na nasze konto:
Stowarzyszenie Robotyków SKALP
Bank BGŻ BNP Paribas
Nr rachunku: 69 2030 0045 1110 0000 0405 7440
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe